| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na sídliště, kde jsem vyrůstala a bydlejí naši se vracím ráda a vůbec se mi nezdá oškivé. Před lety tu proběhly úpravy a je tam dost a dost stromů, keřů a dětských hřišť. Jsou tam vyznačené obytné zóny, takže tam jezdí minimum aut. Je tam prostě bezpečno.

Stísněný pocit jsem v paneláku fakt nikdy neměla. ALe já tam byla spokojená, takže proč by mě měl přepadat?

Zvuky a pachy... S pachama jsme problém neměli a slyšeli jsme pouze klavíc sousedů nad námi. Na vesnici u švagrové (dvougenerační dům) štěká z každé strany pes, řeže cirkulárka a kdo ví co ještě... a chcíp tam pes. Pro mě hrůza, švagrová to tam miluje:-)

Centrální dodávky tepla moje rodiče fakt netrápí. V tom paneláku je teplo stále. Někdy tedy "bohužel".

No a platby? Kdo nemá studnu, platí vodu stejně jako v paneláku, ne? Elektřinu taky, plyn taky... Jo, naši platí zálohy do fondu oprav (byt je jejich). To mi připadá normální. Nepřekvapí je oprava střechy nebo teď v létě oprava fasády, zateplení domu a zasklení lodžií.

Já chápu, že když někdo vyrůstá na vesnici, tak se mu tam většinou líbí. Naši nepoznali nic jiného než byt a na panelák měli štěstí, takže se jim tam líbí a mě se tam taky líbilo. Když jsem pobývala u švagrové na vesnici, vadilo mi, jak se pořád něco muselo. Tu posekat trávu, tu protřídit mrkev, tu zalít, nasypat slepicím.... Tohle mě prostě nebere.

My teď bydlíme v malém bytovém domě na kraji Prahy. Naprosto mi vyhovuje život v společenství několka rodin. Máme velkou zahradu s kouskem lesa a je fakt, že je to super, ale kam se hrabe panelák na hluky a prostupnost zvuků, která je tady. A ty pachy...~t~

Každý je prostě zvyklý na něco jiného a preferuje a toleruje něco jiného:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.