| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o radu

_Očekávám hodně důležitou návštěvu. Nepijeme kávu, takže ji samozřejmě nemám doma, ale hlavně ji neumím připravit. Takže nabídnu čaj - toho mám doma dost a velice ráda si přikoupím další :)

Jen nevím, jak na to. Asi těžko návštěvě nabídnu ze své dvoulitrové konve, určitě nevyloupnu kostku citronu z mrazáku :))
ale jak na to správně?

A prosím od začátku, takže kolik druhů nabídnout k výběru, ukázat nebo jen říct? dát jen vodu jak v hospodě a sáček s čajem zvlášť? já fakt nevím, nějak mě to vykolejilo :(

Co vím jistě - nebudu nabízet sypaný čaj, bude to návštěva na půl hodiny, max na hodinu (doufám, že ta půlhodina bude stačit, mně teda určitě). Jsou to lidi, který neznám, pravděpodobně dva, a jsou pro naši rodinu důležití. Prostě přátelský pokec s neznámýma lidma. A co k tomu čaji? budu mít možná ještě zákusky od oslavy, pokud přijdou na začátku týdne, ale od středy dál už nevím, co nabídnout k tomu čaji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.