| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak moje děti se mými radami taky moc neřídí.
Syn /17) si de facto od 1. třídy všechno určuje sám.
Náš rozhovor: "Byl jsi v té hudebce si domluvit termín zkoušek?"
"Ne, nebyl, půjdu zejtra."
"Ráno jsme se domluvili, že se tam stavíš dnes!"
"No jo, tak jsem tam ale nebyl, staví se tam zejtra..."
Druhý den se tam stavil a zařídil. To bylo asi ve 2. třídě. Od té doby asi tisíce podobných situací.
"Už ses přihlásil do výuky Španělštiny, aby nebylo plno nebo na tebe zbyde Němčina..."
" Ne, zejtra."
"Tak už jsi přihlášen? Ne nebyl jsem tam, už je plno, stejně se asi spíš chci učit německy..." ( spíš nechtěl, ale z lenosti musel) atd. atd.
Ale tohle asi nemá zakladatelka na mysli. Ono totiž jistý prostot k rozhodování děti musí mít. Dokonce psychologové říkají, že to tak má být, dítě by o sobě mělo z velké části rozhodovat samo a pokud si o tu zodpovědnost říká, má ji dostat.
Ale zakladatelka spíš myslí situaci, kdy dítě ODMÍTÁ POVINNOSTI...~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.