| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak už můžu dělat chytrou, povedlo se mi najít formulář, kde je v těch kolonkách dost rozumně popsáno, co do nich patří. Ze školy jsem měla jen dost mizerně použitelné pdf, tohle je ve wordu a mám i plán pedagogické podpory ~z~.

Tak už vypňuju jak o život.

Jinak se potvrzují mé předpoklady z první třídy, že nemám standardní složení třídy. Od začátku první třídy mám v PPP nebo u dětského psychologa vyšetřeno 7 dětí, z toho jsou 3 s IVP (jeden ještě čeká na zprávu), dva mají nějaká ta doporučení (ohledy), těm budu psát PLPP, aby mohli chodit na nápravy, jeden má vyšetření z SPC, odkud napsali, že k nim nepatří a IVP nepotřebuje, takže čeká na PPP, tak pro něj taky PLPP, pak jedné holčičce, které bych chtěla doporučit návštěvu PPP, ale maminka pořád nemá čas, aby zašla do školy a probraly jsme to, nechodí ani na třídní schůzky, tak další PLPP, aby mohla alespoň na ty nápravy. Jenže tam může chodit jen 8 dětí a když tam pošlu všechny, co to potřebují, tak nezbyde žádné místo na děti z paralelky ~l~. A protože mám asistentku jen na 15 místo doporučených 20 hodin, tak ani tady už nemám prostor na práci s těmito dětmi.

No nic, to je jen takový povzdech, když tu tak nad těmi papíry přemýšlím a nechci, aby to byl jen papír pro papír...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.