| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda~6~~6~ Je to hrozny, jak clapi blbe snaseji stres, co? Ja to chapu, ze je M v hodne stresove situaci, blbe je, ze se s tim neumi vyporadat. Prave v takove situaci mel D totalni kolaps, dusledky nas ovladaji dodnes~a~ Je fakt treba s tim neco delat, nez bude pozde~6~ Nebo nez prave zacne medikovat ruznymi prostredky. Ach jo~6~ A jaky je ten syn? Ocekava M nejake problemy?

U nas nic noveho, mam pocit, ze na mne seda podzimni depka~:( Par dni jsem nemohla mluvit, neco mi vlezlo na hlasivky, dneska je to mirne lepsi. D ok, deti taky (az na to, ze jsem dnes zapomnela dat mlade do skoly veci na harvest festival).

Rozhodla jsem se snizit budget na jidlo, porad varim, sice si vic pochutnam, ale leze mi to na mozek~t~ Deti k mym vytvorum neprimeju, D je nadsen, alespon neco.

Jdu si udelat obed a asi na chvili zalezu s knizkou, jsem jak prejeta~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.