| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, jasně, že tvůj syn není jedinej...ale jsme asi spíš v menšině....mě třeba nepřestává udivovat ten úžas nad tím, když moje dítě vystupuje z autobusu a místo aby se dralo ven, jako vídám jiné děti, způsobně haleká "s dovolením" - většina se nad tím obdivně pousměje, vidím na nich prostě, že jim to připadá nějak výjimečné...stejně jako když třeba doběhneme autobus a syn volá na řidiče "děkujeme"! Mně to třeba připadá naprosto normální, ale běžně vídám, že spousta lidí je tím spíš překvapená.... Jako myslím, že většina dětí ví, jak by se měla zachovat, ale zdaleka všechny to ve skutečnosti pak nedělají....těžko říct proč....třeba často vídám to stejné dítě, jak jde s maminkou a zdraví mě...příště ho potkám samotné a dítko jde proti mě, kouká a nic....mluvím o školácích, ne o malých dětech...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.