| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No prave, chlastem, ten je treba prevest na neco jineho, ale to je na dlouhe lokte, vim. U nas to byly ty cigarety. Psycholozka teda skvela~R^ Hlavne, ze je alespon ochoten chodit, i kdyz jen jako dvojice~6~ Chlap, no, musi to svest na nekoho jinyho a manzelka je prvni na rane, u nas jsem taky za vsechno mohla ja, ted uz neco takoveho z pusy vypusti jen v pripade, ze "blbe" naviguju v aute~t~ S tema skolama mas naprostou pravdu, zarizovani je sileny a taky by se mi do toho nechtelo, zvlast s malym. Mohl by se casti chopit M, i kdyz je tak zamestnany, tak pres vikend by si mohl udelat reasearch a kdyz ma chvilku volnou, tak obvolavat. To cestovani do a z prace je teda sileny, ale ve spicce to i jen k nam trva z centra casto dve hodiny, proste jsou vsude zacpy a v dopravnich prostredcich stojis na jedne noze a to jeste ne na sve vlastni.

U nas nic pozitivniho, ted mam takove low obdobi, desi me skola, hlavne tutorka a ta spolecna prace online. Hledam nejakou dobrovolnickou cinnost nekde, kde by me pak mohli zamestnat, protoze jsem si ujasnila, ze v obchode fakt delat nechci. K tomu me boli cele telo, ted beru par dni velke davky horciku, zacina to byt trosku lepsi, ale stejne naprd. D furt zapasi ve skole s obdivujicim chlapeckem, jsem docela rada, ze to ted na chvili prerusi prazdniny. Deti se rozhodly, ze chteji mopse, takze hledame stenata. Alespon maji co studovat, delaji si pekne samy research plemene a jeho potreb, z toho mam radost, jde jim to pekne~:-D

Jee, co se ucite o coffee? Money pro mne osobne znamena security a freedom, bohuzel. Nemelo by to tak byt, ale kdyz je clovek bez, tak to tak vidi. To jsou takove hezke otazky level 1, jesteze nemas k temhle starostem doma nejaky level 3 modul~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.