| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já se hlásím k matkám, které to bez problémů vydrží. Tedy jmenované herny neznám, asi jiný kraj, ale jeli to něco jako Bongo v Brně, tak tam jezdíme často, děti zbožňují.

Zůstáváme cca několik hodin, tak napůl den i víc, když už se tam vypravíme. Taky za to vstupný to chce na dýl. Je tedy fakt že neabsolvujeme zas nijak extra často, spíš je to program když je zima a hnusně.
Když byli menší, tak jsem tam zas moc volný čas neměla, mladší potřebovala asistenci, takže jsem něco musela prolízat s ní. Teď už je zvládá sama, případně ji někam pomůže vylízt brácha.

Dá se zabavit mnoha způsoby a je to čas pro mně.
Takže teď si obvykle beru: knihu, tablet, notebook. Dám si Latté a čtu si v klidu několik hodin. Doma by mi to asi nedalo a spíš bych žehlila, nebo tak něco. Díky hernám jsem po dlouhé době zas přečetla v kuse několik knih. Kdybych mermo chtěla můžu i pracovat (na notebooku). A děti naoplátku zas musí jindy strpět se mnou třeba můj program.

Ale já jsem matka co děti vezme každý rok na 3 dny do Legolandu, což tedy pro mně osobně taky není žádná velká zábava, spíš jde o funkci zásobovače a nosiče :-) A ještě to znamená řídit 7 hodin a 7 zpátky. Takže nějaký herny, to je pohoda veget.

U podobných témat mně vždy napadá jak ty děti rychle rostou a není tak daleko čas, kdy budu ráda že je aspoň občas uvidím když se vytočí doma. A o nějaký společný výlety s starou matkou už asi moc stát nebudou ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.