| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky děkuji za vaše příspěvky.. Určitě manžela opouštět nechci máme spolu malou holčičku a i když se mi v některých věcech defakto hnusí mám ho ráda, je to člověk pracovitý,o rodinu se stará, má nás rád. Jsem si jistá že kdyby jsme se přestěhovaly bylo by to jiné..Víte co věděla jsem do čeho jdu ten bordel tu měl vždy jen jsem neměla ani ponětí co to obnáší.. barák jsem dala o trochu do lepšího modernějšího stavu alespoň tedy uvnitř.Snažím se ale vidět to nikde není.. Je tu pro mne problém i to že máme krom obývacího pokoje kuchyně a jednoho dětského pokoje doma docela dost chladno koupelna vlhká, chodba zima,horní pokoj zima k ránu je tam strašně rozdílná teplota v obýváku kolem 30 stupnu, v dalších místnostech chladno..Na ty moderní kotle co mají ty zásobníky se nezmůžem jsou drahé, vytápíme v kamnech a 3 až 4 týdně v kotli na ohřev vody. Manžel ví že na to už nestačí ale dělá to pomalu celý život a jiného neumí, pořád jen říká že se na to vyprdne a stejně nic.. Nestíhá a nepořádek se kupí.. Jen pro info manžel má na 2 domy v tom druhé statkovém bydlí jeho matka otec již zemřel vše zdědil po něm,pozemky na které dostává dotace tam máme to hospodářství, je to cca 100 metru od našeho domu, v těch 100 m má ovce a venkovní prasata v ohradě. Když by vše prodal bylo by za to několik milionů. \proto se ptám k čemu nám to je když žijem takto, šla bych i do paneláku kdybych měla hezký věci a vonavo a čisto...z baráku máme načichlý i oblečení on to necítí ale já ano hlavně když jsem mimo dům

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.