| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nepříjemné, někteří prostě asi musí padnout na dno, někdo se zvedne, někdo ne.

Po letech čtu někdy sebereflexi, v pubertě jsem byl/a na zabití...co ti chudáci rodiče ovšem.
Líbil se mi tento příběh, ale ne každý má soudnost, někdo osočuje druhé, že jsou viníci, rodiče, škola...ne on sám...Chybí sebereflexe, to už je totiž moudrost a nadhled.


Zatímco já, jsem na základce prokazovala poměrně dobré studijní nadání. Šla jsem tedy na gymnázium. Ale v druhém ročníku, jsem na studium začala kašlat, a to doslova. Našla jsem si kluka, začala kouřit atd. Typická puberta. Dokonce jsem opakovala čtvrtý ročník.

Moji rodiče to ale nevzdali, a neustále mě trestali a nutili do studia, dokonce mě vyhodili z baráku, aby mi došlo, že se chovám jako malé dítě. Několik měsíců jsem je neviděla, neměla jsem od nich ani korunu. I když já jsem to chtěla vzdát a jít pracovat, tak nakonec mi to došlo.

Došlo mi, že pokud budu fungovat jako normání člověk, tak od nich budu mít první poslední. Nyní jsem vysokoškolák a do konce života jim budu děkovat, že to moji rodiče nevzdali. A nenechali mě zahodit to, co mě nakonec baví ze všeho nejvíc. Vzdělávat se. Kdyby si tenkrát, řekli: "no tak ta holka na tu školu asi nemá, tak jí nebudeme trápit".... Tak dneska asi sedím v Tescu za kasou. :)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.