| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já tam taky měla něco v tom smyslu, že bývám pohroužená do sebe a obtížně komunikuju ~t~, a že když bude něco třeba, že mají být trpělivý než něco řeknu. A taky žádost o minimum personálu, což skončilo pro mě překvapivě tím, že tam byla akorát asistentka. Ne źe bych si stěžovala, bylo to fajn. Akorát teda nevím, jestli to byla reakce na ten porodní plán nebo už to tam mají jako standart.
A možnost aby byl někde tatínek s dítětem by byla skvělá. Já teda měla pokaždý štěstí a ulovila volný nadstandart, takže tatínek byl s náma, což zejména po prvnim porodu bylo skvělý, jinak bych malýho taky musela dát sestřičkám, protože jsem byla hodně vyřízená. Přítomnost otce u druhého porodu už byla nejistá, ale to uź jsem si říkala, že novorozeně zvládnu i bez nutnosti vstávat a kvůli tomu ho nikomu dávat nebudu. Ale řešit to nebylo nutné, byla jsem naprosto OK. Být na normálním pokoji, tak mi ale tatínek starající se obdítě nevadí. Já měla stejně dojem, že pokud mají volno, tak i maminky dávají na pokoje jednotlivě.
Doporučuju mantru "všechno půjde hladce" a drží palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.