| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jojo, korektní jednání...to je ovšem fajn z obou stran.
Bohužel zákazník je defakto nepostižitelný...

Jinak taky bych vzala zboží zpět, jak jinak...za ty nervy to nestojí. Jen myslím, že by měl zákazník prostě sepsat papír o poškozené zásilce...případně roztržený obal nafotit. Tolik práce by to nedalo a pomohlo by to pozdějí reklamaci s přepravcem.

Jinak bych to "předražení" pochopila ~:-D, objednal, zaplatil a pak se kouknul třebas někde jinde...~;) a uviděl levnější.
Samozřejmě NEPŘEVZÍT je jednodušší, než přijaté vrátit (což by byl správný postup - u nepoškozené zásilky), protože při vrácení zboží by musel SÁM zaplatit poštovné.
Jinak já už se nedivím ničemu, ve společnosti, kdy mám jako zákazník daleko větší práva, než prodejce, mě to vůbec nepřekvapuje.
Poslední dobou jsem celkem frustrovaná z toho, jak se to celé "obchodování" a "podnikání" vyvíjí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.