| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsme spolu 25 let, z toho 22 let manželé. Láska jako trám, dvě děti. Jedno už je dospělé, druhé bude co nevidět.

Poslední dva roky náhle došlo k ochlazení vztahu ze strany manžela. Mám stále více indicií, že má jinde vztah. Odstřihl se s penězi a na společné konto posílá jen asi polovinu výplaty. Zbytek má pro sebe. Já mám plat třetinový. Děti studují (SŠ a VŠ).

Mnohokrát jsem ho přiměla k hovoru. Zapírá. Má krizi středního věku, začal posilovat, změnil účes, brýle, oblečení, začal s kolegyněmi flirtovat, koupil si auto -5let zpátky. Je o dost starší než já, ale vždy se mu líbily mladší ženy. Možná netuší o co přichází...ale po dvou letech trápení a sebepopírání mám zlost a chuť to radikálně řešit.

Přesto ho stále miluji, rozumíme si lidsky, je s ním legrace, je fajn, ale začal prostě blbnout a nechce to vidět. Moc, neskutečně moc to bolí, ale brečím denně, nespím, hubnu. Asi chci přežít, a nechci se zničit.

Byt máme společný.
Jak to bude s dětmi když mladšímu za chvíli bude 18? Musí proběhnout opatrovnický soud? Budou existovat alimenty, když už jsou dospělí (byť studující)?

Dokážu si představit, že nás ve zlosti odstřihne od jakýchkoliv jeho peněz, jakmile se o rozvodu dozví. Můj plat je nízký. Budu se muset zadlužit, než soud vyměří dávky.
Myslím, že s rozvodem souhlasit bude. Jak dlouho to může trvat? Od podání žádosti do prvního stání?

Nechci se k němu chovat hnusně, mám ho ráda, moc ráda, ale potřebuji přežít. Je to (byl to) fakt hodnej chlap a táta, jen trochu cholerik, a to ego měl taky vždy vysoký. Nechápu, co ho to popadlo, takhle si nechat vzít rodinu, jestli mu to stojí za to.

Jsem ve fázi, kdy jsem se k tomu kroku teprve rozhodla a chci mu to sdělit.

Budu ráda, když mi odpovíte alespoň na některé z těchto dotazů. Díky moc, holky.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.