| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jentakj,
nějak nemají čas pánové se spolu scházet......jeden si našel na celý víkend brigádu. Takže víceméně, se snaží pomoci mámě, táta je opustil A má ještě mladšího bráchu....maminka má dvě práce.

S dalšíma si pokecá po Skype a zapaří, jinak se občas i učí(jev poslední rok)....kdyby si nenechal dát 3 z NJ tak měl bez problémů vyznamenání....
A to ani nemá FB....jako ostatní.

Syn se zkusí vrátit ke sportu....na podzim začal s přípravou. Musel s tím seknout v době růstu.(nechci ho zrazovat, ale myslím si, že stejně asi to nebude moci dělat tak jako jeho bratr)

Zrovna 17.11. byl na plese, myslela jsem, že bude u někoho spát, ale vrátil se jak řekl 23:30 byl doma.

před tím cca měsíc byl na narozeninách od 14h.....vrátil se okolo 20h.

Jinak oni jsou dost zapřažený školou- cvičí divadlo scénář od češtináře dorazil koncem srpna snad 20.8.....3x za týden přijede domů v 16:30, do toho autoškola.....pak to divadlo, který trénují.

A jinak ty pařby co jsou v té jiné vesnici...tak tam jezdí už 3 roky a je to chata....dospělý tam není asi žádný....naposledy jich tam bylo 40. Ale okolo 8 ráno se mi ty 3 co jsem pro ně byla OK.~:-D
nějaké ty narozky.

sejdou se, když jsme se vrátili ze Skotska, tak byli u kámoše....ochutnat ty jejich piva co jsme dovezli.

Pak se zase konala ochutnávka Italských.... v září.

A od té doby asi jim stačí, že jsou spolu od 8-16hodin~t~

A kamarádka to má podobně, zrovna jsme to tuhle řešili.....škola, rafty, plavání...sem tam jde k někomu na narozky. Ten nechodí ani na ty plesy. Tančit ho nebaví.... žije školou a sportem....ten neměl problémy s růstem.

nemá nic zakázané, může kamkoliv, nic mu nediktuju, školu mu nevybírám, vysokou jakou si vybere, já se tím pak živit nebudu, takže je to na něm....osobně si myslím, že asi zase vytáhnul sen asi ze 4. třídy a maká na tom.

část jeho spolužáků začala randit, on mi sám řekl, že se mu nechce....tohle řešit....takže se jim ta šestice trošku rozdělila.....

No přitom jsou všichni oblíbený, ale nemají potřebu...nejvíc se scházeli, když měli toho španěla....jeho odjezd rozdýchávali kolektivně dlouho...nikdy by mě nenapadlo, že to na ně bude mít takový dopad.

A ze Zš se neschází už s nikým, nebyli jeho krevní skupina. To se do mě asi zase pustí Monty, ale on si s nima neměl opravdu co říci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.