| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ale pokud věříš, že píše pravdu, tak na to budeš reagovat o dost jinak, než když si myslíš, že ne. A obojí je to v rovině "co se zdá, je sen" ~;)

To, že existují křivá obvinění, přece nikde nepopírám, musí být hrozné stát se jejich obětí, ale v tomto konkrétním případě mi "Násilníkovy" reakce přijdou na nevinnou oběť prostě divné, nekonzistentní.

"To, ze se tu nekdo predvadi, jako "silny muz" take neni nic neobvykleho a take se klidne mohl nepriznat, ze od te krehke bytosti dostal nafackovano, uz jsem videla i takove." to je ovšem už zcela v rovině "co se zdá je sen", vyloučené to samozřejmě není, ale je to zcela na základě tvé fantazie (před tím jsi psala, že reaguješ JEN na to, co píše, ale teď si pouštíš fantazii vyloženě na špacír ~j~)


Stran tvého posledního odstavce - já jsem nikde neříkala, že bys byla násilník, akorát že se mi zdá, že uplatňuješ o dost jiný metr na sebe a na druhé.

"Ne kazdy preferuje ve vztahu selanku, takovy je zivot. " To jistě, ale nesmíš zapomínat na to, že je dost zásadní rozdíl mezi tím, když někdo tu selanku nepreferuje (a tudíž mu "italská domácnost" maximálně vyhovuje), a mezi tím, kdy by ji jedne preferoval, ale druhý ne.

Pokud budu ostré hádky považovat za normální partnerskou komunikaci, oboustranně, budu schopna křičet, použít ostřejší slovo nebo něčím hodit a partner to bude mít taky tak a oba budeme splachovací, tak je to o dost jiný než když budu nadávat, křičet a házet věcma jen já a partner u toho bude silně trpět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.