| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Otazka je ""Compare and contrast the ways in which housing inequalities are discusses from the perspectives of social policy and criminology and economics"" coz zni jednoduse, do te doby nez jsem si uvedomila ze nemuzu psat o inequalities ale o tom jak jsou discussed v materialech, coz je debilne...vubec se mi nechce..ale mam tu druhy den chlapy co vymenujou schody, takze nic jineho stejne delat nemuzu...

a Tobe ty vanoce vadi? nebo spis detem? ja se ani netesim na Kanary kvuli segry~:( mamka chtela zrusit ze pojede s nama, ale segra o tom nechce ani slyset, tak nevim co bude

Nejhorsi je ze jsme uplne nahodou zjistili ze zname dcery tu zenskou zna, a ona se vsude chlubi jak ulovila bohace a jak ji zere z ruky, rika mu kasicka ~n~ coz by bylo i vtipne kdyby se nejednalo o kluka, co byl doted pan uzasny...vcera si vsimla ze sundal snubak, tak z toho mel chudak zase stavy...no a psycholog ji furt rika,at vydrzi, ze to prejde, no nevim. Predtim mela stareho zenateho pana skoro rok~Rv, takze fakt profik odvadeca, trefila se mu do nejake krize...no aspon vim ze M.se svoji podeziravou povahou a negativnim postojem k vetsine lidstava by takovehle slapce fat nenaletel, ovsem fakt me zklidnil prohlasenim, at se nebojim, ze kdyby on se zamiloval, tak mi to hned rekne a rozvedeme se v klidu ~t~~8~~o~

podvadet pry me nebude bo bych mu zapalila firmu nebo neco podobneho ~t~~t~

s mamkou jsem uplne stejna, rada ji tu mam, ale strasne me to unavuje, byt porad k dispozici, kdyz na me furt mluvi u vseho,jsem hrozna ~f~ a ona nejde nikam sama, vsechno se mnou, strasne mi pak chybi samota



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.