| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Risulko, nasr deti maji spolecny pokojik o rozmeru 5 x 3m. Obleceni jsem jim tam nedala. S plysaky si poradila zavesnabarevna sot z Ikeii. Auticka a stavebnice, ktera je nejoblibenejsi jsem umistila do barevnych krabic, ktere se daji stosovat, maji kolecka a kdyz je potreba bud je daji na sebe nebo vyvezou ven. V loznici mame celou knihovnu i deskou a jednoduche police s knihami uz zabiraji i chodbu. Ale nedavno jsem zjistila,ze se deti pysnily ve skole rozsahlou knihovnou,tak jsem na sve rozhoddnuti, rozmisti je i do chodby nakonec pysna a prostor ziskal na obyvatelnosti. Deti si tam nosi polstarky a studuji rizlicnou literaturu a je jim tam evidentne dobre.
Vytvory, vykresy a pracovni veci do skoly, ucebnice atd. jsme opet umistili na jednoduche police. Kluci maji stul v rohu, tak ze maji police na dvou stenach. A vejde se tam i mensi nastenka. Kazdy ma na ucebnice takovy plastovy barevny drzak na sanony a dve platene barevne krabice na bezny veci - papiry, omalivanky, vystrihovanky. No a samozrejme pod posteli je autodraha, merkur atd.. Pouzivan plastove uzaviratelne krabice. Na hracky se neprasi, detem se dobre tridi.

Bydleni na malem prostoru je umeni! :-). No, ale do budoucna uvazuji detem udelat bydleni do vysky. Snizit v 1/3 pokoje strop, kde budou kluci mit kralovstvi s pristupen po lezecke stene a holcicce doke zbude misto na postel s nebesy a zrcadlo s madlem pro baletku. Proste misto, kde se muze denne mucit. Pracovni stul je jen jeden. Pak mame kuchynsky a do loznice pres muj odpor asi prijde nejaka elegantni pracovni sestava casem take. Do ted si deti hodne hraly tam kde jsem ja, tak ze v obyvakokuchyni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.