| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdy jedete na Kanary?

Stromecek bezva, D zadny nechce, takze nas ceka vyzdoba az v CR. Ono taky se stenetem by to nebyl nejlepsi napad~t~ Dneska prijde crate a jine drobnosti, D uklizi a porad odstranuje mozne nebezpecne predmety.

Snazim se ucit, ale porad mi do toho neco leze. Vcera jsem byla skoro hodinu na telefonu kvuli student loan, jaksi to bylo "nekde" zalozene, nebylo to v systemu. Dneska jsem to kontrolovala, uz to v systemu bylo, ale byl tam to-do-list a tam bylo, ze mam poslat ID~8~ To jsem posilala s application, pred osmi tydny, pred sesti tydny mi to prislo zpet. Takze jsem tam zase volala, maji tam sileneho robota a dostat se pres nej k zivemu cloveku je umeni. No, vyrizeno, cekam, co se tam objevi zitra~a~

Otazka: Write an essay of 1000 words outlining your understanding of development in relation to different discourses of development, based on your studies of Part 1. Takze straightforward, akorat to vsechno precist a nejak smrsknout do 1000 slov~8~

Myslim, ze koupit auto nebo dum ji klidne muze, ma firmu, ne? Nebo je zamestnanec? Mel nejaky majetek pred svatbou, ze jo? S tim si muze delat, co chce~d~ Fakt by to chtelo pravnika~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.