| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hrozně, totální peklo, které jsem si ani představit neuměla - no měl podstatně bujnější fantazii než já a žaludek na věci, o kterých jsem měla sotva tušení. :-© No nic, je to za mnou, bohužel to přestalo až ve chvíli, kdy se v jeho hledáčku objevila jiná oběť.

Teď jsem zrovna ve fázi dalšího rozchodu, je to sice velmi divoké, ale vnitřně jsem klidná, nemám strach ani se nenechám zastrašovat jeho rodinou. Přesto mě ten rozchod bolí, protože ztrácím člověka, kterého mám opravdu ráda.

Jo teď koukám rozvod, ne rozchod. Aha. No k soudu nedošlo u toho prvního zmetka - to jsem se bála, že by se to smetlo - škoda, zpětně už vím, že jsem do toho měla jít, měla bych větší klid. V druhém případě soud nejspíš nebude ani potřeba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.