| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jsem se synem od jeho 2,5roku sama (ted je mu 12) a mam stesti na praci
byla jsem na materske,ale okamzite jak jsme se dohodli na rozvodu, zacla jsem se uchazet o mista a nastesti me vzali hned na prvni kde jsem byla na konkurzu.. druhy velky stesti bylo, ze to bylo v zahranici,takze dobre placene
zamestnavatel mi tam sehnal misto ve skolce, ve kt syn mene marodil,ptz tam nemeli koberce a zaclony,kt jemu jako alergikovi v ceske skolce delaly problemy
cili jeho nemocnost se zlepsila
nicmene,nebyl problem jet s nim kazdy rok do lazni, ani uvolnit se na jeho operaci
proste, mela jsem z pr.. kliku
Navic skolky i druziny tu maji zavreno o letnich prazdninach max.na 3 tydny,coz je doba,kt ti tu kazdy zamestnavatel jako letni dovolenou schvali.
Jinak kdyz marodil ale nebylo to na nemocnici (coz casto byvalo) tak jsem ho odvezla do Cech k babi,coz nastesti neni daleko.To byla od ni jedina pomoc,ptz kdyz jsem se rozvadela,rekla mi na rovinu:nemysli si,ze se sem nastehujete, me taky nikdo nikdy nepomahal.(bydlela sama ve 2+1)
bydleni na nutnou dobu (manzel mi obcas i "jednu vrazil"),nez si neco sezenu, mi nabidla kamaradka.. ale nakonec se manzel uklidnil a nez jsme se mohli odstehovat, uz neprudil..
je toho opravdu na jednoho clveka hodne,ale myslim,ze se to da, kdyz se "clovek neda"
kdyz o tom zpetne premyslim,kdyby mi mama tenkrat ukazala podporu a pochopeni, mozna bych se zhroutila,ptz bych "mohla" a dodnes bych na vlastnich nohach nestala..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.