| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett,

já koupila první boty v obchodě, který se tu tvářil jako "lepší", stříbrné páskovky za 700 Kč. Doma je holka zkusila zapnout a upadla přeska. V obchodě je bez řečí vyměnili, ale po třetí lekci nějak povolily ty pásky a noha jí v nich klouže.

Pak jsme v jednom z řetězců (nevím, asi Deichmann) v regále s posledními páry koupili jedny, co jí dokonale sedly, stály kolem 300 Kč a odtancovala v nich zbytek tanečních. Jsou černé a rozhodně nechce barvu měnit, má vícero šatů, ke kterým se hodí.

Pak jsme koupily ty šaty na věneček a potřebovala je zkrátit. Jenže jsme u sebe neměli boty na podpatku, tak jsme narychlo jedny koupily. Opět černé, oni ani jiné neměli, na tancování prý nic moc, ale dobře se jí v nich chodí, takže je bude mít do divedla apod.

Takže jsem ochotná ještě jedny boty koupit, aby měla na střídačku s těmi černými, ale protože běžné taneční boty se pohybují od 1600 Kč výš a navíc nevím, kde je nějaká kamenná prodejna tohoto typu (a já strašně nerada projíždím net a hledám ~f~), tak to zkouším tady, že třeba někdo poradí, kam se jít kouknout.

S šaty to bylo taky výživné, v okresním městě jsme sehnaly jedny předražené, pak má asi troje z Comtessy v Praze, plus ty na věneček jí koupila babička...K Vánocům bych jí ráda koupila ještě jedny do toho pokračovacího kurzu (ona je chce, nejradši by měla na každou lekci nové ~;)...marnivka...ale já to beru, protože pak nebudu muset nakupovat nic dvojčatům, ty si vystačí s šatnou ségry...). Jenže taky už nevím, kam zajít, běžné řetězce jsou mimo a z těch "lepších" se ukázala jako k něčemu jen ta Comtessa a tu už máme probranou ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.