| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud jsi v takovém depresívním rozpoložení, nedělala bych definitivní závěry. Tvůj přítel nestuduje? Možná máš splín z toho, že vidíš kolem sebe moc lidi, co ty povinnosti "dělat zbytečné věci do školy" nemají... Nemáš mezi spolužáky kamarády ? Vždyť oni to mají asi podobně, ne? Neznám nikoho, kdo by ve zkouškovém nějak jásal... jen Hermionu ~t~
Nepochopila jsem, kolik máš hotovo (jestli jsi teprve znovu v prváku a ještě před zkouškama nebo už nějak dál). Řešeních je asi víc - třeba - požádej si o odklad - pak se můžeš nebo nemusíš vrátit. POkud najdeš důvod, nárok určitě máš. Pak bys měla možnost zkusit si tu druhou variantu - chodit do práce a - dosaď libovolné - mít čas na přítele, koníčky, rodinu... ono to taky není vždycka taková paráda ~t~
Další možnost zatnout zuby a studovat, neupínat se tak na to a dělat něco s tou nervozitou a učit se zvládat stres... nebo se dá i studovat dálkově, případně můžeš zkusit i to. ALe to tě nezbaví povinnosti se nějak připravovat do školy, psát zbytečné věci a podobně. Zkusit najít víc padnoucí obor... Nebo prostě nejsi studijní typ a můžeš žít jen s maturitou. Někdo tvrdí, že tu vysokou mít musíš???? Takových lidí, co vš nemají, je dost a bude jich vždycky dost... Jestli bude muset mít vysokou i uklizečka netuším, někdy si to taky říkám ~t~
Studovala jsem z různých důvodů vš až s prvním dítětem, pohoda to moc nebyla - k tomu, co tě teď sejří, si přidej ještě péči o malé mimino, domácnost, na praxi se člověk kloudně nedostal...dojíždění do školy, hledání hlídání i na každou zkoušku nebo jsem kluka tahala s sebou... no, mockrát jsem si říkala, že jsem měla v těch dvaceti zatnout zuby a něco si udělat.
Nechci dotaz zlehčovat, chápu, že toho máš nad hlavu, ale nepálí tě jen dobré bydlo? Hodně štěstí do rozhodnutí ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.