| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett + 2, když se můj starší syn narodil, mamce bylo 48let. Opravdu si nemyslím, že by byla nějak stará na to, aby přijela víc jak 1x za rok podívat se na vnouče....a znala jsem i mladší babičky....stejně tak starší.....podle mě to je v tom člověku....a někdo to má jen pro někoho.....nikdy bych to mu nevěřila dokud jsem to nezažila.

A ke smůle mojí mamky má starší syn vzpomínky a vidí co dělá nyní.....přiznám se, že jsem to vybalila na tetu, ani ona nechápe co její segra dělá, proč to dělá....,ale dali jsme spolu staršího syna před 3-4lety aspoň do fáze, že se sní ještě je schopný stýkat s našima(byli jsme jen krůček od toho, že ne a pokud by měli přijet on půjde ke kamarádovi)- přijede podá ruku a zaleze- pomůže co je potřeba, podá ruku a odjedeme.


....náhradní babičce bylo přes 60let, nyní ji je k 80....posloužila k účelu co moje děti chtěly- potulit, když si vzpomenou, pohrát, prostě skvěle.....kluci ji milují.....

Ale já třeba beru to, že teda nechce babičkovat, ale je přehlížela a přehlíží a mojí sestře už druhý měsíc hlídá nemocný děti. Moje nesměli mít ani plenu. Segra je tam měla velikonoční i jarní prázdniny, v létě 14dní. Tohle v mojích očích nemá logiku vůbec žádnou.

já to beru tak, že jsem byla nechtěné dítě a kluci v tom skončili se mnou....

Pokud jednou budou mít kluci zájem, babičku hlídačku jim budu dělat. Pokud teda po mně někdo nebude chtít ,abych zdolávala 8000....a u toho hlídala vnoučata.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.