| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já na takový dotaz asi ani neumím odpovědět.

Aniž by to mělo být rejpání nebo navážení, myslím si, že pole běžných vztahů mezi rodiči a dětmi (myšleno bio rodiči) je ti neznámé. I když věřím že máš a pěstouny krásný a láskyplný vztah, z toho jak o nich píšeš (hezky) pořád cítím silné (i když pozitivně laděné) vděčím-vracím.

Já se svými rodiči mám vztah jiný. Dostávám a dávám dál. Samozřejmě i jim se vrací, že nás snad dobře vychovali, že rodina funguje a i nám díky tomu rodiny fungují. V tom že máme dobré vztahy, že žijeme společný rodinný život, pomáháme si, radíme, užíváme...

Ale nejde to přece zjednodušit na "dvě odpoledne v týdnu hlídání=třikrát dovezený nákup a jedno rychlý kafe".

Dobré vztahy a vzájemný respekt buďto jsou, nebo ne. A od toho se to pak všechno odvíjí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.