| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jen moc nechápu to "podprahové" tažení proti lidem, co mají babičky, který ten čas s vnoučaty trávit chtějí a nedělají to nikomu "k vůli" nebo ze strachu, že by je "mladí" zavrhli.
Neumím si představit důvod, proč bych měla babičce odpírat něco, o co ona sama stojí a vnouče zrovna tak. "

Monty, ale o tom tady neni vubec rec?
Otazka byla, jestli ty dospele deti neco delaji pro sve (nejcasteji) matky, nebo jen prijimaji.

Co se tyce mne, tak jsem popsala, jak to mame my, a vubec nechapu, proc by nekdo (=ne ty) z toho vyvodil, ze to je vsecko spatne a o nejakych vztazich nemuze byt rec, protoze nejedu v pozoru hlidat, kdykoli se detem zachce, a protoze moje deti ani nenapadne neco takoveho ocekavat, a PRESTO mame pekne vztahy, jsem vitana, zrovna jako vsichni ke mne s rodinou nebo bez, kdyz a jak se komu chce.

Naprosto nemame zadny senzma, kdy je komu povoleno od nekoho neco specifickeho zadat, ale proste jak se to kdy hodi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.