| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Withep, existujou i lodičky s kulatou špičkou. Nebo s takovou tou mandlovou, to je kompromis, kterej volím já (mimo jiné proto, že nevyjdou z módy, je to nejklasičtější tvar). Prsty to nijak nestlačuje. Podpatek může být klidně jen tři čtyři centimetry. I míň. Klidně širší. Sice to dá víc shánění, ale takový boty jsou. Nepůsobí žádný zvláštní nepohodlí, naopak třeba Gabor nebo Högl dělá vyslovený bačkůrky.

Mimochodem, jistá míra nepohodlí je prostě s odíváním tradičně spojená. Šněrovačky, řasnatá roucha, sukně obecně, o korzetech nemluvě (to je zdravotní prasárna a moje feministické já by k něčemu takovému nesáhlo ani teď, kdy to zas je v módě). Mám takovej mírně osamělej názor, že takový oblečení zvyšuje sebeuvědomění, zlepšuje držení těla. Od tý doby, co můj muž nosí pánské košile šité na tělo, tak se nehrbí, protože to nejde :-)

Jinak toho nejvíc odchodím v oxfordkách, což jsou původně pánský boty, který ale na denní příležitosti nosím i k sukním a šatům. Ideální mezistupeň mezi sportovníma botama a lodičkama ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.