| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nikdy moc témata nezakládám a plkací snad vůbec, ale letos mi to nedá. Nudím se s 38 teplotou doma a padá na mě, co vše mám a nemám, pracovat nemůžu, nejde mi to.
Takže pište o veselých historkách na Vánoce, ať se trošku pobavíme navzdory počasí (u mě i nemoci).

Moje dítka cca už 2 roky nevěří na Ježíška. Letos poprvé měli kluci nakoupit dárky pro rodinu a manžel uznal, že tři chlapi víc vymyslí než on sám. Vzal je min. týden o víkendu po nákupech. Den na to velká rodiná oslava narozenin a mládě hlásí: Mami, víš, co táta ti koupil? Řetízek a dva přívěšky. Starší na to: A bylo to drahý platil kartou ~t~! ~8~
Když jsme udělali osvětu, že se to neříká, že to není převkapení, mladší se podíval a říká: Ale tati, mamka přece neví, ja to vypadá, to je to překvapení ~:-D.

No aby toho nebylo málo, tak jsem malého nechala s kašlem jeden den sama doma, aby neprskal ve škole a šla jsem do práce. Už 14 dní nemůže najít mobil, byla jsem naštvaná, musel manžel mu nechat svůj, abych se dovolala domů a měl za úkol telefon najít.

Po obědě telefon a mlaďoch hlásí:
Mami, víš, ja jsi mi nakázala, abych našel ten mobil?!
NO, už jsi ho našel?!
Ne, to ne, ale našel jsem u Vás pod postelí dárky ~t~!
No, rozkaz sice zněl hledat, ale specifikace byla jasné - v tom jejich čurbesu v pokojíčku, ne u nás, ale budiž. Musím se smát, naštěstí velké dárky jsou v komoře, ale i tak. Půlku dárků si můžeme dát už teď 10 dni před Vánoci.

Vím, že svoji rodinu mám šíleně ráda a vím, že i toto přežiji s nima. Jen je to prostě někdy trošku jiné ~z~.

Omlouvám se za srozumitelnosti i případné chyby, teplota dělá své. A těším se na Vaše zážitky. Jo a nemusí být s dětma ani s Vánoci. Potřebuji něco na zasmání.
K.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.