| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řekla bych že je to hodně individuální.

Moje dcera na panenky je, ale třeba ty látkové panenky ji nikdy nezaujaly.

Od toho roku měla takové ty menší od Zapf ceration, little Baby born, my first Annabell. Velikost je cca 35 cm. Ty větší mi přišly na ni obr velké, to by snad ani neunesla, tohle bylo akorát, i k vhodné velikosti kočárku. Stejné mají v oblibě i neteře. Ale třeba jedna neteř si s panenkama moc nehrála nikdy, preferovala zvířátka.

Dcera měla těchto 35-36 cm několik, záměrně, aby se daly používat stejné oblečky.
Ta Baby born má měkké tělíčko, ta annabel je zase mrkací. Ty jiné elektronické blbosti jako mručení a brečení, spaní (chrápání) ji nebrali, jen ty zavírací očka.

Měli jsme i jednu s vlasama, ale podle mně je lepší miminko, vlasy se jen zbytečně poničily-plstěly, v tomto věku je ještě neuměla česat, a blbě se jí na to nasazovaly čepice.
CO hlavně k těm panenkám potřebovala, tak různé dečky, přikrývky, kočárek a co užila nejvíc takovou tu přenosnou postýlku (látkovou) do ruky. V tom střídala i různé plyšáky apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.