| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zatím leží na plicním, je to týden stará záležitost, takže nevím, jestli tam vůbec byl onkolog. Nicméně o Warfarinu lékaři určitě ví, bere už ho spoustu let od operace kyčlí. Zarazila mě otázka proč ho bere, já myslela, že je jen na ředění krve, takže na to ředění. Když nad tím přemýšlím, berou ho všichni senioři v naší rodině, vyjma jednoho, ten má Pradaxu. Máme v rodině výjimečnou koncentraci rizikových pacientů nebo už je to tak rozšířená záležitost?

Musím říct, že jsem poprvé pochopila, jak může mít někdo problém se přinutit k jídlu. Vždycky jsem si říkala, že člověk se přece přemůže, když mu jde o život, ale když jsem ho viděla, jak mu viditelně jen zmínka o jakémkoliv jídle dělala potíže, tak jsem to pochopila.
Na tu marihuanu se poptám v rodině, jedna příbuzná ji myslím pro své léčebné potřeby pěstuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.