| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když jsem pracovala ve školství, měli jsme ve třídě akvárium s rybami a děti měly přísně nakázáno, aby do něj nesahaly, protože tam se může sahat pouze čistýma a umytýma rukama, protože pot rybám škodí. V naší třídě byla jiná třída a jeden z divočejších chlapců chramal prackama do akvárka. Moje děti ho upozornily, že to dělat nemá, on neposlechl, tak do něj žďuchli. MOJE děti za to dostaly od cizí pančelky poznámku do žákajdy. Když jsem přišla do školy já, šly mi to děti říct. Nebylo to správné, byly potrestány neprávem. Došla jsem tedy za druhou pančelkou a vysvětlila jí "wo co go". S jejím souhlasem jsme škrtly poznámku mým dětem a napsaly ji skutečnému viníkovi. Za podobné chování mne děti milovaly, neměla jsem s nimi žádné velké kázeňské problémy, pokud se něco muselo nebo naopak nesmělo, vždycky věděly proč a snažily se to respektovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.