| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já si Vánoce užívám, vypustila jsem toho hodně :-) úklid částečný, pečení cukroví částečné (jen perníčky, které děláme každý rok, protože děti baví vykrajování, a pak už jen dva druhy s kupovaného těsta, aby bylo co do školy a přece jen na stůl), dárky - to byl můj stres, protože děti si toho letos dost přály a vím, že by byly zklamané. Samozřejmě nedostanou vše, ale nějak jsem letos dost stresu a vlastně jediný měla s dárky (ještě pošta a stávka mi trochu vynervili, ale teď už je to OK :-) a dárky pro ostatní.. no dárky bylo vlastně to co mi nejvíce sebralo času a stálo nejvíce organizace. Jinak jsme zvládli adventní věnec, hezkou výzdobu.. prostě jsem si dala laťku nízko, aby bylo něco od výzdoby, něco od cukroví a je to prima :-) úklid nás ještě čeká, hodlám výchovně zapojit děti a pojmout úklid jako chystání a užívat si ho jako rodina... možná jsou to jen mé krásné plány a bude to fiasko, ale zatím to vypadá dobře. děti připravené, že budeme společně uklízet... dokonalo uklizeno stejně nebude, takže to chci pojmout jako výchovněspolečenskou akci a užít si při tom pohodu a legraci... děti při té příležitosti hodlám naučit převlékat postele a po Vánocích to zahrnout do jejich povinností :-)
no a reklama.. tak dlouho jsem s dětmi doma, že výlet do předvánoční Prahy a spoustu světýlek si naprosto užívám... reklamy neznám, doma na TV skoro nekoukáme (většinou jen na stažené filmy...) takže na mne neútočí. Já si to užívám, ještě se když vyjde vánoční program, divadlo, film Anděl páně, výstava a betlémy budou hezké... budu naprosto spokojená. A hlavně zdraví, jen ať ty Vánoce nepromarodíme.
Přeji všem také hezké Vánoce ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.