| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A to se stalo kvůli tomu nedorozumění?
Je naštvaná?
Já ti nevím, u mě se tohle nestalo, protože se asi takto nezdravě k nikomu neupínám. žiju si svůj život, mám kamarádku ze střední, se kterou si píšu, volám, ale je to tak jednou za 14 dní. U nás je dobré, že i naši muži se znají ze střední, takže chodíme na návštěvy, atd. V bytě u nás sice ještě nebyli, a to jsme tu 2 roky, ale zato už u nás byli asi 3 x na chatě.
Ale jak píšu, není to nějaké nezdravé upínání se. Těch známých máme víc. S jinými známými zase slavíme každého Silvestra. S tou kamarádkou si taky píšu tak jednou za 14 dní, sem tam jedeme na výlet s dětmi, letos u nás byli na chatě na čarodkách, pak se stavovali, když jeli z dovolené, teď jsme byli s dětmi na jedné adventní akci.
Jo a pak jsem měla jednu kolegyně, byly jsem spolu stějně těhotné ( ona porodila o 2 mes. později) tak jsme si denně psaly, co mrňata a tak. Ale postupně to nějak vyšumělo, mrňata vyrostla. Ona se mezitím podruhé rozvedla. Teď má nového muže a pořád věší na FB fotky, co všechno jí miláček koupil a jak je šťastná. Přijde mi to takový divný slepiciózní exibicionosmus, takže na to vůbec nereaguji. Stěží si napíšem jednou za rok a nechybí mi.
Tak třeba potkáš zase někoho jiného, s kým si budeš blízká. Třeba to tak mělo být...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.