| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~

Přestala jsem si připouštět nemoci~6~. SOS jsme si nechali dovézt další balení houbiček od Justu a poctivě tu všechny láduji třikrát denně. Dnes nikomu nic není~5~

Nadšení našich dětí dnes polevilo na vánočním devadesátiminutovém koncertu na Petrově. Daník dobrý, ten se nudil ale potichu. Hani dobrý, dokonce pochopila že si nemá zpívat. Ale co předvedla Petruška.. pořád kibicování, problém, nevidí, vidí, je jí zima, není jí zima, má hlad, nemá žízeň, pak kousla bráchu do nohy. Pak ho kousala petshopákem když ho teda nemohla kousat ona~l~. Pořád s sebou mlela na židli, když jsem jí zakázala pohybovat se, tak alespoň kývala hlavou.. Trapné koledy zpívat nebude... Jsem na sebe pyšná že jsem odolala po koncertu ji svrhnout z hradeb~6~

A zítra jdeme na Marry Poppins. To je snad bude bavit víc, jdu s nimi sama, doufám že přežiji~f~.

Teď se tu krásně rvou u hraní deskových her~f~. Stříhám metr do úterý. Skvěle to vyřešil MM zítřejším odchodem do práce~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.