| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj ex je tomu Tvému hodně podobný. Že jsi si to tak dlouho nechala líbit, neřešila, to vše nyní hodně vyostřuje, protože - dle něj a dětí - to Ty jsi ten zásadní problém, to Ty jsi se "změnila". A k tomu těch 20 let snahy to vydržet Tě prostě muselo nějak ovlivnit, nevěříš si, máš menší sílu řešit. Já znám jednu ženu, která se takto střihla v 60, ona měla ale i podporu dětí to jí hodně pomohlo, ale u ní to bylo vážně šílené, navenek milující manžel, kterého jí všechny chválily, a~f~ Já se přiznám, že já jsem to u nás střihla hned ze začátku, ale snažím se mít dobré vztahy (dítě), přestože spolu nejsme a snažíme na sebe usmívat, on se mi neustále snažít kontrolovat život.
Já se přiznám, že pro mě bylo určitě mnohem jednodušší, že jsem utla na začátku, víc jsem si i zřejmě z toho důvodu věřila (to mi doslova otloukal o hlavu~;))
ale co mě sráželo, tak právě že lidi kolem mě nevidí, jak zlé a těžké to pro mě je, měli tendenci to zlehčovat, protože vždyť on se jinak tak stará~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.