| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ale ony nejspíš nejsou neschopné :) Dokonce ani v podřízeném postavení a navíc ani nechtěj nic řešit. Chtějí jen potvrzení, že to dělají dobře, to jim ovšem s čistým svědomím leckdo poskytnout nemůže. To je celý."

Asi tak nějak.

Vcelku nechápu, o co Ti, Grainne, jde.

Nemám pocit, že by tu chtěl kdokoli ubližovat, ale obávám se, že jestli se chce někdo CÍTIT ublíženej, tak není síly na světě, která by mu v tom zabránila.

Můžeš mi říct, k čemu je dobrý plácat po zádech někoho, kdo si zoufá z toho, že bude MUSET jít nakoupit v 7mi situaci, jakej je chudák a ti ostatní debilové, když ho do takové situace dostali, přičemž na situace ÚPLNĚ STEJNÝHO vzorce si stěžuje PERIODICKY už několik let a pokaždé je řeší stejně a ti lidi se k němu chovají taky pořád stejně (a proč by se taky nechovali, když jim to bez problémů prochází)? místo toho, aby mu člověk řek "hele, a co kdybys to zkusil/a udělat jednou jinak, co by se stalo"?

Pokud to uděláš, tak se Ti dostane jeremiády o tom, jak jsi zlá a hnusná a že si tímto určitě řešíš svoje vlastní problémy, který máš jistě mnohem větší než ten stěžovatel, a že jsi hyena, která chce jen ubližovat. A že se vlastně toho tolik nestalo a že dotyčné její situace vlastně skoro nevadí a ostatně nadpoloviční většina lidí jistě zažívá něco úplně stejného, akorát se chtějí dělat hezčí a zapíraj to. A za to, co nejsou schopni řešit s tím správným člověkem, si vylejou vztek na tom komentátorovi, kterej se odvážil naznačit, že by vina nemusela být tak úplně na straně toho druhého.

S takovýmhle přístupem se musí žít docela těžko, ale to koneckonců není moje věc. V reálu bych nejspíš mlčela a myslela si svoje, a o člověku, který je schopen říct "ten můj deb.l" bych si nemyslela nic lichotivýho. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.