| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Federiko,

souhlasím s tebou. Většina aktivit totiž taky děti nabíjí a pak i ten dril je pro ně lehce snesitelnej. Já to mám s dcerou podobně od 5 let z jedné věci do druhé, každý den až do večera. Ona byla vždycky nadšená, na závody taky v půl pátý vstávala lehce.... Všchni máme totiž obrovskou radost, když překonáme nějakou překážku, když překonáme nechuť, obrovsky nás to nakopne. A to právě děti mají, nechce se jim, překonají se a mají obrovskou kompenzaci a chudáci děti, kterým tenhle pocit rodiče nedopřejou, jen proto, že tvrděj, že by děti přetěžovaly. Mám s tím výbornou zkušenost. Jeden čas měla 2 tréninky denně a ještě hudebku, chodila domů večer a ještě by tancovala doma. Dceři je 16 a všechny kroužky jí vydržely dodnes, kromě houslí. A to mi bylo celkem jasný, to byl jediný kroužek, který ji sice bavil, ale cvičení doma absolutně ne. Když se dostala na Gybu, tak s houslema skončila, ale věřím, že k tomu jednou třeba dojde. Na gymplu si přbrala další kroužky, aby toho nebylo málo a pořád chodí nadšená, prostě jí dávaj obrovskou energii.
Za tu dobu jsem se setkala s tolika lidma, který mi tvrdili, že jí přetěžuju, že to není normální, že jsem blázen apod. Pořád se nad těmi komentáři bavím. Kroužky nejsou příprava na profesi, i když se jedná o sport na vyšší úrovni, nebo nástroj v hudebce, je to prostě kvalitně vyplněnej čas v dětství a dospívání. Držím palce, ať nadšení vydrží!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.