| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No známá rodila asi před 3 lety, thedy byla na tehdejším nejdražším nadstandardu (ale to bylo mám pocit kolem 2, max. 2.5 tisíc) a říkala, že snad jediný rozdíl byl, že byl fakt velký - v podstatě to byla téměř garsonka, samozřejmě vlastní koupelna a záchod, byl tam snad i kuchyňský kout, rozkládací pohovky pro návštěvy apod. Masážní křeslo, Tv se 100 programama ani šampáňo tam nebylo :D

Narovinu, dle mého si většina lidí bere nadstandard hlavně pro to, aby se nemuseli o pokoj dělit s cizími lidmi, aby za nimi mohly návštěvy neomezeně (případně tam i přespat) a tak. UMPD spíš na tom jen rejžuje, protože tím, že mají těch levnějších jen pár tak když chce žena soukromí, zaplatí si i ten výrazně dražší..... za mě osobně by teda bylo lepší víc nadstandardů nižší třídy - prostě rodinných pokojů, kde může být celá nová rodina pohromadě. Ale na tom by asi tolik nevyrejžovali

Edit - když na to tak koukám, tak možná byla na 321 (nebo 323, tyhle dva mi přijdou stejný), ale 4500 za něj fakt neplatila. Zajímalo by mě, proč je najednou o tolik dražší....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.