| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to trochu OT, ale letos v září jsem posílala do PPP velmi nadanou, ale zjevně dyslektickou a dysgrafickou holčičku zhrozena, jak byl předchozím třídním "případ zanedbán" muhaha.. rodiče na mě koukali, jestli jsem spadla z višně, ale jako milí a vstřícní lidé ji tam vzali, když jsem jim vysvětlila, že přinejmenším teoreticky by ji psaní nemuselo bolet a dobře číst jako inteligentní tvor s aspirací na akademické vzdělání (mají v rodině) naléhavě potřebuje, mám vlastní zkušenost z dětství, porodila jsem dysgrafiky... atd. blablabla, PPP dítě vyplivla s podpůrným stupněm 1 (oni nemusí nic), že je inteligentní a intelektem své obtíže kompenzuje, náprava nic, že mají doma číst, tak to jsem byla vděčná, že odborníci můj laický dojem potvrdili. Omluvila jsem se rodičům, že tam vlastně kvůli mě promarnili den, oni že si to nemám tak brát, holčička bude stejně spíš k matematice... nezavděčíš se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.