| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravim... jsme s manželem 11 let, máme dva klulky 8 a 5 let. Byla jsem s ním vždy šťastná a pohodová manželka. Manžel byl vždy časově vytížený - koničky - o víkendech a pak i v týdnu a náročná práce. Narodili se nám kluci a já byla vždy v pohodě,nežárlila jsem, věřila jsem mu, respektovala ho a vzhlížela k němu.Až do listopadu, než praskla jeho nevěra. V práci úspěch, nové mladá kolegyně a on více pryč. A já se ho ještě zastávala, že má moc práce a říkala si, že ženská v tom určitě není. Až jednou - nedalo mi to a koukla jsem do jeho mobilu a zjistila, že si píše sprosté zprávy s novou kolegyní a domlouvají si rande atd atd. Jeho reakce byla, že byl naštvaný, že jsem mu to "zkazila", pak se měl ptal, jestli by nemohl mít rád nás obě.Rekla jsem, že samozřejmě ne, byla odejita z práce.A já hlupka ho nechtěla ztratit, tak jsem byla hodná a bojovala o něj. Spali jsme spolu každý den.Ale tušila jsem, že k ní stále chodí. Po měsíci ho viděla kamarádka, jak jde od ni. Začalo vše nanovo :-( Potom se tedy snažil a vypadal, že už k ní opravdu nechodí. A teď v pátek po dalším měsíci jsme ji potkali v jednom diskovém klubu. Chtěla jsem tancovat a on mi hned sundával ruce z ramen, abych se ho nedotýkala a odůvodňoval to tím, že chce jít domů. Pak šel na bar a tvářil se tak, že jsem poznala, že z toho venku není. Jeli jsme domu a mě strašně zranilo, jak se mnou jedná. Prý mě miluje :-) A já říkám, co je to za lásku, když se mě v pohodě dotýká a jen zjistí, že je tam ona, nesmím se ho dotýkat a
prchá domů.... Už nemůžu, jsem strašně nešťastná a nenávidím ho. Píše mi dopisy, jak moc mě má rád a i děti (to vím, otec je dobrý). Mám rozsekaná srdce na cucky a nenávidím ho. A od pátku nesnáším jeho doteky, spím u dětí a jak jsem s ním tak mě rozčiluje. Vytáčí mě tím, jak mi říká, že mě má rád, jsem na to alergická. Kdyby mě měl rád, tak mě před ní naopak obejme. Myslíte, že se v tom dá žít? Jsem na dně.
Děkuji....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.