| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hej hej, furt cekam na tma~t~ se mi to i rymuje~t~

a co pejsek, zapomnela jsem jmeno ~f~

jsme zpatky od 4.1, bylo fajne, ale pak uz jsem se tesila na to byt sama,jsem hrozna. M.nakoupil wet suit a ucil deti potapet,fakt parada, myslela jsem ze Emma bude vyvadeta nezvladne to, ale byla natural, uplne nadsena ze vseho, potapeli se celkem kus od brehu tak videla hodne sea life.

Mamka mi pak ke konci furt rikala jak jsme dobri ze zvladame maleho, no co uz s nim, ze~d~

ted si vychutnavam klid a ticho a samotu...

chudak maly, uz je mu lip? to jste se vyhli tomu nejvetsimu mrazu, co? segra ze Slovenska mi poslala vyfoceny teplomer predevcirem -28~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.