| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, diky za to ze pisete ...~x~

Kopretinko - my se vracet nebudeme. S obema nasima rodinama nemame zadne poradne vztahy. Manzel se se svoji rodinou dal trochu dohromady, kdyz mu asi pred 6-ti lety umirala baba, ktera pred smrti chtela vedet, co je s jejim vnukem. Tak od te doby jsou spolu obcas na Skypu a holkam poslou neco na Vanoce. Manzel ma jeste brachu - svobodneho. Vloni tu byl u nas poprve na navsteve - nevideli se skoro 20 let- vsechno si tu vyfotil-hlavne Chicago a o zbytku prohlasil, ze je to jako v Anglii, takze si doma tipujeme, jestli vubec jeste nekdy prijede nebo ne ~t~

No a moje rodina ... - sourozence nemam - matka nema rada deti a ten kdo ma vic jak jedno dite, podle ni neni normalni. Prvni dcerka se narodila jeste v CR a ja jsem cele tehotenstvi zavidela kamaradkam, ze se jejich babicky tesi na vnouce. Tenkrat zila jeste moje babicka, takze cele tehotenstvi jsem prozivala s ni. Chodila jsem ji ukazovat miminkovske oblecky a babicka mi usila perinky do kocarku. Tenkrat byla babicka uz dost nemocna, ale ja jsem ji neskonala vdecna, za tu dusevni podporu od ni a zajem o dcerku. Po narozeni dcerky jsem mela ja dost problemu po porodu a holka mela problemy s ledvinama, takze jsem s ni casto jezdila do jineho mesta do detske nemocnice - podpora moji matky naprosto zadna ~a~ Kdyz mela dcerka 10 mesicu, tak jsme se odstehovali - problemy s rodinama se nedali vydrzet a USA pro nas tenkrat byla sance jak zacit uplne znovu. Potom jsem byla u nasich na navzsteve jeste jednou - holka mela 1,5 roku a od te doby jsem nenasla odvahu, tam jet znovu, i kdyz jsem puvodne chtela. Dalsi leto jsem byla tehotna - druha dcerka se narodila v zari, takze to nepripadalo v uvahu nekam letet a ty dalsi leta, i kdyz jsem sbirala odvahu, tak jsem to fakt psychicky nedala. Kdyz jsem si rikala, ze i treba priletim, tak mi muj otec rekl, ze jak tam budu, tak jim pohlidam dum, ze oni poleti na dovolenou - to by mi nevadilo, ale taky mi rekl, ze starsi dcerku nahlasil s nema na dovolenou - ze je to pro dite zdarma- nekam do Egypta. Vubec nechtel slyset o tom, ze nechci, aby s nema nekam jela a navic je vic jak 2 roky nevidela. Nakonec jsem to vzdala... No a to mi taky treba navrhoval, at priletim jenom se starsi, ze malou muze hlidat manzel ~e~ - plne kojene dite a manzel, ktery je od rana do vecera v praci.
Kdyz jsem mu rikala ja, at doleti oni, tak mel plnou hubu kecu, ze oni jsou zvykli na petihvezdickove hotely, svedske stoly a jeste se me ptal, jaky bych pro ne mela program - tenkrat s malyma deckama jsem byla rada, ze jsem dosly na hriste a zpatky a ne nekde trajdat po vyletech.

S moji matkou jsem naposledy mluvila pred 14-ti lety. Minuly rok pred Vanocemi jsem telefonovala otci, ona mu z ruky vzala telefon a rekla mi, ze moc dobre vi, proc volam, ze chci dedictvi a polozila to. Tak to je cely kontakt s moji matkou za x let. Vloni jsem posilala hodne fotek na Vanoce, telefonovala ... Na fotky mi muj otec rekl, ze jsem hnusna a jenom se chlubim uspechy svych dcer - byly tam nejake fotky z piana, z gymnastiky + sporty, co delaly holky ve skole, keramika a pod. No vidim to tak, ze problem neni v tom, ze se chlubim ja - to je normalni pro vetsinu matek, ale ze se nemuze chlubit on.
Letos jsem na Vanoce poslala prani a 2 fotky od holek ze skoly. Holkam nikdy nic neposlal, krome par prani. Skype nechce a mam se vratit a smirit se s matkou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.