| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

půjčila bych, vlastně jsem to udělala, nějakou shodou omylů se nám jeden takový věšák na šaty doma objevil, občas jsem to na něm zkusila, ale nebavilo mě to
pak přišla kamarádka s tím, že by to chtěli zkusit, než to koupí, tak jsem jim to věnovala, doma mi nechybí a nepřekáží :)

jinak mám pár kamarádek, kterým dávám oblečení po dětech, když je potřeba, tak pomůžu s čímkoliv

jen mě mrzí, že tady těch kamarádek, takových skutečných mám málo, co odrostly děti a mají jiný zájmy, tak jsme se s něktrýma přestaly stýkat úplně, s některýma se občas potkáme, některá se odtěhovala, a pak si člověk uvědomí, že některý viděl naposledy přd rokem a jinou zase v létě, je ten život daleko hektičtější a na kamarády není čas

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.