| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

-Commer-,

máš hodně zkreslené představy o tom, co se dělá celé dopoledne ve škole a jak se učí děti doma.

Já vím, co děti učím ve škole a hlavně jak, je to úplně jiný způsob práce, když je jeden učitel na 30 dětí, než když je jeden rodič na jedno dítě, takže co ve škole trvá i několik hodin, doma máš vysvětlené za 10 minut a zbytek času trávíš procvičováním. No a tam je to dítě od dítěte, kolik na to potřebuje času. Mně na hory během školního roku odjíždějí tak tři děti z 26, všechno děti se samými jedničkami (což má u mě ve třídě dětí asi jen šest nebo sedm, nevím jistě, protože nevím, co budou mít z angličtiny).

Další dvě děti budou mít soustředění, a tam dostanou normálně školní práci, mají tam na to vyhrazený čas celé dopoledne, jde o to, že je rodiče pak nemusí každý den svážet a rozvážet a je prostor i na jiné než klasické tréninkové metody.

Ještě se mi nestalo, aby do školy dítě uvolněné z jiného důvodu než je nemoc, přišlo nepřipravené a nenaučené. Kdyby se to stalo, mám možnost ho příště neuvolnit. Jenže tady jsou ti rodiče nějak zodpovědní nebo co ~l~.

A ještě jednou zopakuju, pokud jde o výuku dospělých, tak prostě výuka probíhá dál, protože tady neexistuje, že by dospělý student přišel do hodiny nepřipravený proto, že minulou hodinu chyběl. Nebo pokud přijde, tak je to on, kdo má smůlu a musí si učivo dohonit, ne studenti, kteří do hodin chodí, a ne učitel, který ty hodiny připravuje.

Čím dál víc mě utvrzuješ v tom, že německý systém je prostě zvrácený, když se vše točí kolem těch, co chybí a ne kolem těch zodpovědnějších, kteří buď chodí, nebo si učivo doplní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.