| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevim, jestli bych nechala, nemam jeste tak stare deti. Spis si myslim, ze na takovou dobu ne, zvlast, pokud by slo o moje cviceni. Ale neodsuzuju te za to a rozhodne povazuju za prescaru spis mistni reci o socialce, nez tvuj "precin".
Ja jsem loni nechavala 1x za 14 dni doma spici batole - necele 2 roky, cca na 20-25 minut, nez jsem vyzvedla dve deti (jedno svoje a jedno kamaradky) v poledne ze skolky a odvedla je do druhe skolky na krouzek. Mela jsem s sebou sice chuvicku, ale ta mela signal jen pokud jsme se pohybovali venku, v jedne i v druhe skolce pri prevlekani uz nedostala. Byla jsem tedy jak na trni, ale lepsi reseni moc nebylo. V sude tydny totez delala kamaradka. Snazim se temto situacim vyhybat, ale obcas i letos musim nechat dceru (necele 3) doma spat a zabehnout do skolky pro starsiho. Skolka je 2 minuty chuze, ale to prevlekani... Nebo jsem nechala doma obe deti (starsimu je 5 let) na 7 minut koukat na pohadku a zabehla jsem za roh do vecerky pro neco, co mi chybelo k vareni. Nez bych je oblikla, abych to koupila s nimi, tak by mi pak uz nezbyl cas na to vareni. Socialku na me. ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.