| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a ještě si představ dle tebe to scifi,že jsou lidé,např. jako já,kteří si užívali sladká miminka na md,kdy mě nebuzeroval žádný zaměstnavatel a užívají si život i ted,kdy už je opět hnízdo prázdné OPĚT MĚ NEBUZERUJE ŽÁDNÝ ZAMĚSTNAVATEL,kdy jsem si sama šéfem.

Dávám za pravdu Mandaře,vlastně tu položila Lišce otázku za mně - fakt tyhle úvahy nechápu, dnes,v době netu,mobilů,mat.center,obch.center,el.čteček,možnosti stahovat a čumákovat na filmy,... no prostě je čistě na úvaze samotné ženské,kam se vrtne nebo čemu se bude věnovat, nemluvě o domácnosti,procházkách,pokec s kámoškou... no je toho neúrekom.

O pár let později tu zas takové jak Liška budou psát,litanie a stížnosti na děcko-pubrtáka,učitelku,jak jsou nemožní kolegové a šéfové v práci, jak strášně nestíhá a je je proto zchvácená; tak víte vy podobné jako zakladatelka a i ona sama,co byste vlastně chtěly?

Nejsi si schopna zorganizovat svůj čas a život tak,aby jsi byla spokojena? Jestli ne,tak ale na chybě není rod.dovolená,ale kdesi see stal error v intelektu dotyčné osoby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.