| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem byla trochu mimoň ve škole, byla jsem srpnová a do školky jsem nechodila, takže jsem nebyla ani trochu dravá.Nicméně jsem vyrůstala ve věžáku, kde byla banda dětí a mezi dětma jsem byla denně. Tehdy jsme šli každý den ven a vraceli se na večeři.
U dcery jsem, bohužel, té masírce "potřebuje kolektiv nejlépe od tří let" podlehla. Kromě toho, že školku nesnášela a chtěla být doma se mnou a mladším bráchou, jsem si na sebe upletla bič, protože jsem denně ráno vstávala, ráno soukala dvě zpruzelé děti do kombinéz, vezla je 10 km tam, pak zpět a po obědě zase pro dceru.

Moje starší dcera nemá moc velké sebevědomí, pořád si připadá odstrčená. Nehty okousané, pořád na něco naštvaná. Je to i tím, že má nemocného bráchu a malou ségru, ale vím, že tohle začalo už tehdy. Záviděla bráchovi, že nikam nemusí. A dodnes, když vidí malou ségru, že ani ve 4 do školky nemusí, když nechce, tak na ní štěká, jak je to nespravedlivý, že ona chodit musela.

Dneska bych jí nechala klidně doma s mladším sourozencem nechala třeba do pěti, váleli bychom se v posteli, koukali na pohádky a na zahradě stavěli třeba iglú.

Když to jinak nejde, proč ne, ale rozhodně to nepovažuji za extra nutné dávat tříleťáka do školky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.