| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můžete mi někdo vysvětlit, kdo kupuje, tedy i spíš kdo je ochotný a troufalý dát na internet na prodej věci, které mají "žmolíky od praní", "trošku se páře", "šikovná maminka si poradí", "nošené a oblíbené", předpotopní, kdy to snad bylo vyrobené v době mého mládí, v době, kdy je oblečení tak levné, v Pepcu koupíte pěkné věci za hubičku, slušivé a fakt za pár kaček, to samé v Gate, kde je teď taky výprodej za pár kaček?? Kdo to kupuje? Kupuje to vůbec někdo??? Proč takové věci, které se hodí maximálně na vytření podlahy, někdo vůbec má odvahu dát na internet? Pozoruji to už dlouho, ale dorazilo mě:

EFEKTNÍ SVETŘÍK SE ZLATOU NITKOU, NAD PRSEM VYPUŠTĚNÉ OČKO DÍRA CCA 8 CM, PŮJDE HEZKY ZAMASKOVAT
ZNAČKA: NEXT
VELIKOST: 42
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 60
CENA 49,- Kč

(mimibazar)

Mezi stovkami dalších podobných. Dorazilo mě i takové to: mám tady pár věcí, prober se tím, udělám ti cenu, jsou značkové (chachacha) - taky musím z něčeho žít(řečeno doslova). Po vybalení hrůzy jsou většinou chlapecké (dotyčná má chlapečka) a ještě mezitím věci, které bych opravdu vzala jako hadr, nevěděla jsem, zda se smát či brečet, tak jsem raději s poděkováním vrátila, že je to malé. Proč vůbec má někdo potřebu toto vůbec dávat dál? Copak se nestydí, nebo si myslí, že je taková nouze, že toto lidi opravdu chtějí?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.