| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,
můžete mi někdo poradit, zda i já, jako rodič, mám možnost požádat o Plán pedagogické podpory a co pro mě, jako pro rodiče obnáší? Mám syna ve druhé třídě, máme podezření na hyperaktivitu, poruchu soustředění a disgrafii. Je objednán do PPP,ale bohužel dřív než v březnu /objednán v prosinci/nebylo místo. Máme problém s paní učitelkou, která tvrdí, že syn nic neumí, je nepozorný a ruší ostatní děti. Teď v pololetí dostal napomenutí tř. učitele za zapomínání s tím, že jestli bude takhle dál pokračovat dostane dvojku z chování. Domů nosí trojky a čtyřky /psaní a matematika/,ale když se doma učíme vypočítá 20 příkladů za tři minuty a z hlavy počítá také velmi rychle. Diktát jakžtakž napíše,ale není schopen opisu a to ani nezmiňuji, že jeho písmo se nedá pomalu přečíst.
V první třídě to ještě šlo, měli bezvadnou třídní,ale bohužel je do druhé rozdělili a synovi dlouho trvalo už jen to, zvyknout si na nový kolektiv dětí a novou paní učitelku, kdy paní učitelka mi 14 dní po začátku školního roku sdělila, že vůbec neví co teda budě dělat, protože syn nic neví a nic neumí. /Syn umí, miluje encyklopedie, navštěvuje teraristický kroužek, příroda je jeho velká láska obecně a celkově má rozhled, jinak klasické sedmileté dítě/
S paní učitelkou je těžké komunikovat, protože jakmile dítě není podle jejích představ je to špatně. Vážně zvažujeme dát syna do jiné školy,ale protože vím, jak špatně nese změny chci vyzkoušet ještě jinou možnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.