| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Studovala jsem už dávno, kdy se nedávala písmena, ale čísla ~;) Nějakou větší nespravedlnost si pamatuju jednu, z písemného testu z politologie, kde jsem čekala 1, v nejhorším 2 a dostala 3 - to jsem se tedy (jedinkrát za studium) šla na ten test podívat a když jsme zjistila, že je to údajně proto "že jsem tam toho napsala málo", tak jsem byla fakt naštvaná. Zadání jsme totiž dostali s malýma chlívečkama pro odpovědi s výslovným komentářem "nepište tam žádnou omáčku, samé maso". Vešly se mi tam normálním písmem vždycky tak 4-5 řádků textu - opravené tam nebylo vůbec nic (opravující, mimochodem P. Pithart, akorát zrovna nastoupil a ty testy asi "zdědil" jako první pracovní úkol, tak to asi jen tak nějak ošolíchal "podle oka", bylo jich fakt moc, v ročníku nás začínalo 700), ale prý "málo" - no koukla jsem na další testy na kupce a fakt tam někteří naslintali odpovědi mikropísmem na 10 i více řádků - takže přesně dle zadání jsem to odnesla za někoho jiného ~;)) Nechala jsem se přezkoušet, protože jsem ještě měla šanci na prospěchové stýpko, vzhledem k tomu, že to bylo už asi 6 týdnů po zkoušce, dostala jsem 2, všechno už jsem z paměti nevydolovala ... To stýpko jsem pak pokazila trojkou u státnic, takže stejně nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.