| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo a můj denní režim - ráno vstává muž po 5, vypraví se, on snídá doma, takže uvaří čaj a dá ohřát mlíko na kakao klukům, a většinou mi nakrájí chleba nebo i rohlíky, aby mi trvalo kratší dobu chystání svačin do školy, já vstávám kolem 6, abysme si nepřekáželi v koupelně
on odchází přibližně v 6

já se vytočím v koupelně, dám si čaj, nachystám svačiny pro smečku a sobě, zmizím z domu ve 3/4 na 7
kluci vstávají pár minut před 7, jak to dělají netuším, ale 7:20 vybíhají všichni z domu na autobus a stíhají ho
venčení psa má každý jedno ráno v týdnu, pravidelně

vracím se někdy ve 2, někdy ve 4, někdy taxikařím už cestou z práce, jinady až z domu, třeba dnes jsem byla doma už po 2, ale pak jsme jela ve 3 pro syna do hudebky, před půl 5 jsem vezla druhýho do ZUŠky, v půl 6 pro něho a dalšího na angličtinu, v půl 7 jsem jela do angličtiny vyzvednout. Ony u nás totiž nejezdí téměř vůbec autobusy a do města je to daleko, přece jenom ty 3-4 km nejsou žádná sranda, když se ještě mají učit neo dělat něco, nést housle a podobně

mezi tím jsme odhazovala sníh, protože kluci venčili psa a měli další povinnosti do školy, a večerní venčení jsme si užila já, dobrovolně. Manžel není dnes na noc doma, je v práci

večer většinou pomůžu někomu z kluků s něčím do školy, poslouchám hraní na nástroje, povídáme si...
pak kolem 8 večeře, zahnat nejmladšího do postele a mám konečně volno, že bych se třeba podívala na něco do práce? nebo že bych žehlila? nebo třeba sedět tady a konečně nic nemuset? jak kdy

máš pocit, že se mi do toho vejde úklid? fakt ne :)))
jsme ráda, když zvládnu nádobí, večer kluci, ale odpoledne já, přece jen oni mají víc práce na odpoledne než já a navíc si u toho můžeme klidně povídat, dělat úlohy s malým, probrat cokoliv, rozdat práci když je potřeba třeba vynýst smetí

úklid je přes týden nemožný

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.